O nás

Beletti Design si velmi zakládá na tradičním řemesle. Kvalita našich výrobků a důraz na detail jsou rozhodující pro náš úspěch. Proto pracujeme pouze s těmi nejlepšími řemeslníky a neustále zlepšujeme naše kontroly kvality s cílem zajistit nejvyšší standardy v rámci výrobního procesu.

Ručně vyrábíme luxusní postele a další kované výrobky s láskou a péčí v našich řemeslnických dílnách nacházejících se v samém srdci Evropy.

Od ručně kované postele až k malému kovaného svícnu, Beletti Design vytváří prvotřídní kované železné výrobky tradičním staletími ověřeným způsobem. Vždy jsme byli zaujatí tím, jak zlepšit to, co děláme. Zdokonalujeme detaily, které činí naše postele tak jedinečnými.

Služby zcela na míru jsou k dispozici pro všechny produkty Beletti Design nabízené v našich partnerských prodejnách a na těchto webových stránkách.

Navrhněte si svou luxusní kovanou postel nebo jiný kovaný výrobek zcela podle vlastní představy. Každý den naši návrháři a kováři na svých pracovních stolech upravují a realizují návrhy zákazníků. Rádi s naším designerským týmem prodiskutujeme vaše představy, abychom váš koncept přetvořili do reality. Naši mezinárodní zákazníci oceňují naše nadčasové řemeslné dovednosti.

Prosím kontaktujte nás s Vašimi dotazy prostřednictvím e-mailu: info@beletti.eu. Naši řemeslníci jsou tu k vašim službám.o_nas