Giuliana

Giuliana1_1000Kovaná postel Giuliana od Beletti Design je tak rozmarná a veselá, že určitě rozjasní každou moderní ložnici bez ohledu na to, pro které z našich mnoha barevných provedení se rozhodnete. Postel Giuliana je jednoduchá avšak stylová a hraje si s přímými a měkce zaoblenými tvary. Hlavní rám čela postele se skládá ze tří pevných horizontálních kovaných tyčí připevněných k dvěma tenkým svislým sloupkům. Ve dvou oblastech, které tvoří střed postele, dvojice spirál stoupají a klesají podél horizontálních prutů v designu, který přinese na mysl módní styl art deco a dobové bytové interiéry.

Postel Giuliana je konstruována v souladu s přísnými standardy kvality firmy Beletti Design a díky tomu postel vydrží celý život a bude přinášet kouzlo do vaší ložnice pro příští desetiletí.

Vytváříme kvalitní postele pomocí tradičních technik v kombinaci s moderními technologiemi. Každý kus je vyroben ručně řemeslníkem s dlouholetými zkušenostmi transformujícím odolné kované železo do postele, která soupeří s uměleckým dílem.