Vittoria

Vittoria1_1000

Díky svému jedinečnému tvaru a vynikajícímu řemeslnému zpracování je postel Vittoria od Beletti Design opravdu jediná svého druhu.

Čelo postele je tak nápadné a neobvyklé, že může zcela změnit vzhled každé ložnice, povznést její styl a zlepšit její atmosféru. Design postele Vittoria zaznamenal odvážný odklon od klasického lineárního vzhledu a je vytvářený asymetricky zakřiveným vnějším rámem tvořeným dvěma oblouky. Uvnitř kované železo prochází smyčku po smyčce, vytváří soustředné a překrývající se kruhy a tvoří ladné křivky. Když sledujete jednotlivé linie kovu, čelo postele působí dojmem, že ožívá. Design postele je ukončen vzdušnými, ale současně pevnými nohami ve tvaru půlměsíce, které zajišťují dokonalou stabilitu.

Postel Vittoria je vyrobena tradičním způsobem – zcela ručně. Naše individuální ruční řemeslné zpracování zajišťuje, že každá postel, kterou vyrobíme, je nesrovnatelné kvality a zcela bez chyby. Celá škála povrchových úprav je k dispozici, aby postel dokonale odpovídala vašemu interiéru a ideálně završila celkový koncept designu.