Archive

Cristina

13 Čec 2014 Posted by admin in

Cristina1_1000

Vraťte se do časů velkého Gatsbyho, času vějířů a snadného života dvacátých let s postelí Cristina od Beletti Design.

Tento unikátní styl byl inspirován obdobím art deco, o čemž svědčí dvojité spirály v pravidelném vzoru, které sestupují shora a vyvstávají z dolní části rámu. Pravidelnost tvarů a jejich zdobnost okamžitě zaujme na první pohled a dodá posteli vzhled, který je vrtošivý a elegantní zároveň. Zaoblená dvojice spirál v horní části dokonale vyvažuje design a přispívá k jeho symetrii a pravidelnosti.

Postel Cristina od Beletti je vyrobena výhradně ručně, čímž je dosaženo nejvyšší jakosti, kterou byste těžko hledali v běžném obchodě s nábytkem. Naši řemeslníci pracně tvarují každou část postele s použitím tradičního vybavení a původních výrobních postupů spojují jednotlivé komponenty dohromady do jedinečného výrobku. Postel Cristina můžeme dokončit v mnoha barvách, tak aby vyhovovala právě vašemu domovu.

Vittoria

12 Čec 2014 Posted by admin in

Vittoria1_1000

Díky svému jedinečnému tvaru a vynikajícímu řemeslnému zpracování je postel Vittoria od Beletti Design opravdu jediná svého druhu.

Čelo postele je tak nápadné a neobvyklé, že může zcela změnit vzhled každé ložnice, povznést její styl a zlepšit její atmosféru. Design postele Vittoria zaznamenal odvážný odklon od klasického lineárního vzhledu a je vytvářený asymetricky zakřiveným vnějším rámem tvořeným dvěma oblouky. Uvnitř kované železo prochází smyčku po smyčce, vytváří soustředné a překrývající se kruhy a tvoří ladné křivky. Když sledujete jednotlivé linie kovu, čelo postele působí dojmem, že ožívá. Design postele je ukončen vzdušnými, ale současně pevnými nohami ve tvaru půlměsíce, které zajišťují dokonalou stabilitu.

Postel Vittoria je vyrobena tradičním způsobem – zcela ručně. Naše individuální ruční řemeslné zpracování zajišťuje, že každá postel, kterou vyrobíme, je nesrovnatelné kvality a zcela bez chyby. Celá škála povrchových úprav je k dispozici, aby postel dokonale odpovídala vašemu interiéru a ideálně završila celkový koncept designu.

Benedetta

11 Čec 2014 Posted by admin in

Benedetta1_1000

Jedinečné a stylové dílo současného umění. Postel Benedetta od Beletti Design vylepší vzhled každé moderní ložnice.

Čelo této neobvyklé kované postele se skládá z obdélníkových a čtvercových tvarů různých velikostí. Geometrické tvary jsou v rozích mírně zaoblené, což zvyšuje jejich půvab. Zdánlivě nahodilé uspořádání jednotlivých prvků vzbuzuje je hravý dojem celkového designu postele Benedetta.

Postel Benedetta je luxusní a kvalitní výrobek, který je zhotoven ručně za použití tradičních výrobních postupů. Je to postel lehkého a vzdušného vzhledu, ale kov, ze kterého je vyrobena zaručí, že obstojí ve zkoušce času. Povrchová úprava postele Benedetta je k dispozici v různých provedeních, aby vyhovovala jakékoliv barevné paletě použité ve Vaší ložnici. Nohy a spodní části postele jsou extra silné, aby zajistily dostatek podpory a odolnosti. Objednejte si ještě dnes vaší postel Benedetta a dejte své ložnici dynamický a moderní vzhled.

Penelope

10 Čec 2014 Posted by admin in

Penelope1_1000

Symbolem “X” se často značí místo nějakého vzácného pokladu, který nabízí bohatství mimo naše nejdivočejší sny.

V případě kované postele Penelope symboly X vytvářejí elegantní rámec pro postel, která je zhotovena v opravdu luxusní kvalitě. Inspirováni jak starým světem řemeslných časů, tak i minimalistickou jednoduchostí dnešních moderních provedení, Penelope nabízí hned tři páry tvarů X, které zaujmou na první pohled a to v jakémkoli z našich dostupných barevných provedení. Silné tyče s oblými vrcholy lemují čelo postele a vizuálně vyrovnávají celkový design.

Postel Penelope je zhotovena ručně jedním z našich kvalifikovaných kovářských mistrů. Nechceme chrlit obří série unifikovaných postelí, my v Beletti Design každou postel vyrábíme jako opravdové umělecké dílo. Bez vad a dostatečně robustní, aby vydržela celý život. Také postel Penelope je vyrobena pouze z těch nejlepších materiálů a jistě bude důstojně působit v každé ložnici.

Angela

09 Čec 2014 Posted by admin in

Angela1_1000

Díky asymetrickému tvaru a robustnímu kovanému provedení je postel Angela od Beletti Design místo, kde svět designu přechází do světa vnímání. Tato luxusní kovaná postel nabízí precizní zdobení, které připomíná propracované brány a balkony ve městech jako Paříž, Londýn či Praha, ale nepravidelnost vzorování je výrazně moderní. Těžištěm návrhu jsou dvě velké křivky na levé a pravé straně díla, které evokují pohyb, připomínající vzdouvající se mořskou vlnu.

Postel Angela od Beletti Design je k dispozici v mnoha různých barevných provedeních a je vyrobena od začátku do konce ručně.

Tento původní způsob výroby umožňuje, že každý kus má svůj vlastní jedinečný charakter a je zcela bez závad. Používáme tradiční techniky, které se předávají z generace na generaci, aby naše kované postele byly absolutně nejlepší jak včera, tak i dnes. Dokončete vzhled vaší ložnice postelí Angela od Beletti a objednejte si jí hned teď.

Giuliana

08 Čec 2014 Posted by admin in

Giuliana1_1000Kovaná postel Giuliana od Beletti Design je tak rozmarná a veselá, že určitě rozjasní každou moderní ložnici bez ohledu na to, pro které z našich mnoha barevných provedení se rozhodnete. Postel Giuliana je jednoduchá avšak stylová a hraje si s přímými a měkce zaoblenými tvary. Hlavní rám čela postele se skládá ze tří pevných horizontálních kovaných tyčí připevněných k dvěma tenkým svislým sloupkům. Ve dvou oblastech, které tvoří střed postele, dvojice spirál stoupají a klesají podél horizontálních prutů v designu, který přinese na mysl módní styl art deco a dobové bytové interiéry.

Postel Giuliana je konstruována v souladu s přísnými standardy kvality firmy Beletti Design a díky tomu postel vydrží celý život a bude přinášet kouzlo do vaší ložnice pro příští desetiletí.

Vytváříme kvalitní postele pomocí tradičních technik v kombinaci s moderními technologiemi. Každý kus je vyroben ručně řemeslníkem s dlouholetými zkušenostmi transformujícím odolné kované železo do postele, která soupeří s uměleckým dílem.

Lucrezia

07 Čec 2014 Posted by admin in

Lucrezia1_1000

Design postele Lucrezia od Beletti určitě přinese trochu zábavy do vaší ložnice a učiní prostor dynamičtějším a živým.

Čelo postele je členěno do šesti zřetelných oblastí, které se liší svou velikostí. V rámci každého otevřeného prostoru jsou jedna nebo dvě hravé spirály, umístěné svisle nebo diagonálně. Levá a pravá polovina čela zrcadlí použité vzory, což vytváří unikátní design.

Postel je vyrobena v Evropě, některým z našich talentovaných kovářů. Postel Lucrezia od Beletti Design perfektně dotvoří vzhled mnoha různých pokojů a nabízí se v několika barevných provedeních, aby bylo možné sladit barevnost se vzhledem místnosti. Protože každá postel od Beletti Design je zhotovená ručně, můžete si být jisti, že i Lucrezia je zcela bez vad. Při výrobě používáme pouze nejkvalitnější materiály a tradiční osvědčené postupy.

Colette

06 Srp 2013 Posted by admin in

Colette1_1000I když je postel Colette od Beletti vyrobena z odolného, pevného kovaného železa, má měkký, přirozený vzhled díky organické formě a vlnám, které tvoří její design. Železo má tvar protáhlých výhonků v některých místech, připomínající okvětní lístky nebo listy stromu ve vánku. Tyto formy jsou doplněny spirálami v různých velikostech. Spirálovité omotání je použito i po stranách, čímž je podtržen ucelený vzhled a současně se tím zvyšuje pevnost postele a přispívá k jejímu celkovému stylu.

Asymetrický a velmi moderní design postele Colette představuje ohromující dílo vhodné do současných ložnic.

Jsme velmi hrdí na kvalitu tohoto krásného stylu a tvrdě pracujeme, abychom zajistili, že každý model, který ručně vyrábíme, byl dodán v absolutní kvalitě. V našich výrobcích se používají pouze nejkvalitnější materiály a zkušení řemeslníci jsou zodpovědní za precizní provedení všech kovářských prácí. Postele je dodávána v různých povrchových úpravách, které odpovídají vašemu interiéru.

Letizia

05 Srp 2013 Posted by admin in

Letizia1_1000

V designu postele Letizia se mísí směs geometrických tvarů, které společně vytváří vyvážený design ideální pro každý interiér.

Symetrický design zahrnuje čtverce a obdélníky rozdělené úhlopříčkami do vzoru trojúhelníků a diamantů. Dva kruhy ve středu každé poloviny čela postele poutají pozornost do jeho těžiště, čelo je ukončeno dvěma silnými vertikálními sloupy na obou stranách. Tato nádherná kovaná postel je k dispozici v mnoha různých barvách, které jistě doplní vzhled vašeho interiéru.

Postel Letizia je vyrobena s tradičními výrobními postupy prostřednictvím kvalifikovaných řemeslníků v naší dílně. Každý kus je vyráběn ručně od začátku do konce a průběžně je kontrolován každý krok výroby tak, aby se zajistilo, že řemeslné zpracování je zcela bezchybné. Luxusní Postel je vyrobena pouze z prvotřídního materiálu. Tato ručně kovaná postel vydrží po celý život a její hezké detaily zaručují, že zůstane vkusná v každém pokoji pro nadcházející roky.

Patricia

04 Srp 2013 Posted by admin in

Patricia1_1000

Kovaná postel Patricia od Beletti Design je tak rozmarná a veselá, že určitě rozjasní každou moderní ložnici bez ohledu na to, pro které z našich mnoha barevných provedení se rozhodnete.

Postel Patricia je jednoduchá avšak stylová a hraje si s přímými a měkce zaoblenými tvary. Hlavní rám čela postele se skládá ze tří pevných horizontálních kovaných tyčí připevněných k dvěma tenkým svislým sloupkům. Ve dvou oblastech, které tvoří střed postele, dvojice spirál stoupají a klesají podél horizontálních prutů v designu, který přinese na mysl módní styl art deco a dobové bytové interiéry.

Postel Patricia je konstruována v souladu s přísnými standardy kvality firmy Beletti Design a díky tomu postel vydrží celý život a bude přinášet kouzlo do vaší ložnice pro příští desetiletí. Vytváříme kvalitní postele pomocí tradičních technik v kombinaci s moderními technologiemi. Každý kus je vyroben ručně řemeslníkem s dlouholetými zkušenostmi transformujícím odolné kované železo do postele, která soupeří s uměleckým dílem.